Misja MK Fizjoterapia Dietetyka Trening czyli * Ciało Bez Stresu….

Zakładam firmę MK Fizjoterapia Dietetyka Trening dobiegając czterdziestki. Za mną lata doświadczeń w pracy instruktora, trenera, fizjoterapeuty. To był niezwykle intensywny i cudowny okres w moim życiu. Miałam przyjemność poznać wielu wspaniałych ludzi, nie tylko moich klientów, z którymi każdego dnia dzielnie podejmowaliśmy różne wyzwania treningowe, ale również moich  kolegów i koleżanki instruktorów – prawdziwych pasjonatów oraz tych mniej zafascynowanych ruchem…        

Oj tak! Działo się i nadal dzieje…. Świat pędzi do przodu – a my razem z nim (lub za nim). Tempo życia, ciągły pośpiech, stres, ciągłe wyzwania, „pokonaj swoje słabości!!” – hasła, którymi raczą nas na każdym kroku, wszystko to sprawia, że każdego dnia zamiast „kipieć energią” jesteśmy zmęczeni, padamy…, chorujemy.

Moją misją jest propagowanie treningu prozdrowotnego „bez stresu”. Treningu opartego na kształtowaniu postawy ciała, niwelowaniu zespołów bólowych kręgosłupa, zespołów przeciążeniowych, wzmacnianiu osłabionych mięśni i relaksowaniu tych nadmiernie napiętych.

MDM trening, BeBo® trening, Zdrowy kręgosłup, Pilates, Trening oddechowy i wiele innych to moje treningi „bez stresu”.

Idealnie nadają się do terapii jaki i prewencji. Stawiam na profilaktykę, ponieważ korzyści z niej wynikające przekładają się bezpośrednio na jakość naszego życia, na każdym jego etapie. 

  • Każde z proponowanych przeze mnie ćwiczeń wypróbowałam na sobie.
  • W każdym ćwiczeniu najważniejsza jest świadoma praca z ciałem, zaangażowanie i motywacja.
  • Każde z proponowanych przeze mnie ćwiczeń ma swoją wersję podstawową i jest w stanie rozwijać się do postaci bardziej złożonej.
  • Każde ćwiczenie za cel stawia sobie koordynację ruchu z oddechem.
  

Zachęcam do praktykowania treningu mięśni dna miednicy codziennie jako profilaktykę.

Powyższe zajęcia grupowe prowadzę jako instruktor w klubach fitness i ośrodkach zdrowia na terenie Łodzi.

Obecnie, na stałe, w Centrum Medycyny Nowa Europa w  Łodzi -  Al. Kościuszki 106/116.

 

Informujemy, że administratorem Państwa danych jest firma Marta Kotusiewicz Fizjoterapia Dietetyka Trening  z siedzibą w Łodzi 92-548, ul. Tansmana 7/1. Podane przez Państwa dane są dobrowolne jednakże niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Informujemy również, że w dowolnym momencie mogą Państwo wycofać zgodę oraz prosić o usunięcie swoich danych osobowych. W tym celu prosimy kierować takie zgłoszenie na adres kotusiewiczmarta@gmail.com.