Strefa Masażu

Współczesny człowiek przebywa często w dużych skupiskach miejskich i przemysłowych. Ponaglany tempem życia tych środowisk, narażony jest na różne sytuacje zakłócające normalną równowagę między zdrowiem psychicznym a fizycznym. Nie bez powodu większość chorób określamy mianem „psychosomatyczne”. Czynniki wywołujące choroby cywilizacyjne mogą mieć podłoże psychiczne, fizyczne i społeczne. Aby zachować równowagę ciała i ducha należy przeciwdziałać tym negatywnym czynnikom wpływając na odnowę sił życiowych. W procesie odnowy biologicznej różne formy masażu odgrywają znaczące role. Masaż to nierozerwalne połączenie higieny, kosmetyki, odnowy biologicznej i psychicznej.

Oferta - Masaże manualne

       * Podane ceny są orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu handlowym.

  • Cena karnetu według cennika firmy.
  • Chcesz wiedzieć gdzie teraz masuję skontaktuj się ze mną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że administratorem Państwa danych jest firma Marta Kotusiewicz Fizjoterapia Dietetyka Trening  z siedzibą w Łodzi 92-548, ul. Tansmana 7/1. Podane przez Państwa dane są dobrowolne jednakże niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Informujemy również, że w dowolnym momencie mogą Państwo wycofać zgodę oraz prosić o usunięcie swoich danych osobowych. W tym celu prosimy kierować takie zgłoszenie na adres kotusiewiczmarta@gmail.com.