Fizjoterapia kobiet

Zajmuję się fizjoterapią od prawie 20 lat, od ponad 8 lat obok najbardziej popularnej fizjoterapii neurologicznej i ortopedycznej zajmuję się fizjoterapią uroginekologiczną oraz okołoporodową.

Pracuję z pacjentami dorosłymi często wymagającymi bardzo wszechstronnego spojrzenia na ich problemy zdrowotne, holistycznego podejścia terapeutycznego, mozolnego planowania i budowania motywacji. Często współpracuję z lekarzami i terapeutami innych specjalności: psychoterapeutami, podologami, neurologopedami, trenerami personalnymi (najczęściej konsultuję dla nich pacjentki po porodzie).

Szanuję przekonania i "granice" moich pacjentów. Każdą terapię opracowujemy wspólnie.

Na bieżąco śledzę postępy nauki w leczeniu większości schorzeń. Metody, na których opieram terapię mają potwierdzenie w licznych publikacjach naukowych. Najczęściej są to ćwiczenia,biofeedback, EMG, elektrostymulacja, czasami masaż, elementy terapii manualnej.

Na USG odsyłam do specjalistów ultrasonografii - nie wykonuję tego badania. Jeśli więc posiadasz badania obrazowe poinformuj mnie o tym w trakcie umawiania wizyty - ustalimy, które ze sobą zabierzesz.


O profilaktyce - a w zasadzie fizjoprofilaktyce...

Jestem fizjoterapeutką oraz Certyfikowaną Terapeutką BeBo® – szwajcarskiej metody treningu dna miednicy. Wspieram wszystkie kobiety : przygotowujące się do ciąży, w okresie połogu, po ciąży, w okresie menopauzy, 60+ , zachęcając je do aktywności – prowadzę grupowe ćwiczenia MDM – trening mięśni dna miednicy, organizuję Warsztaty BeBo® – edukacyjne warsztaty treningu dna miednicy, realizuję indywidualne programy rehabilitacji, walczę z bólem przy użyciu bezpiecznych technik i wprowadzam zasady profilaktyki.

W tym zakresie współpracuję z klubami fitness, domami kultury i innymi instytucjami.


W chwili obecnej prowadzę:

Gabinet Fizjoterapii, Pracownię Treningu Medycznego, Dietetyki i Masażu

Łódź Widzew, ul.Tansmana 3/01

Zapisy telefoniczne, kontakt bezpośredni tel. 535 563 050.

współpracuję z:

Szkoła Rodzenia w Łodzi - Centrum Wsparcia dla mam - fizjoterapia kobiet, wykłady gościnne (tel.535 563 050)

Proszę o wyrozumiałość. Jeśli zostawisz mi wiadomość lub wyślesz sms na pewno oddzwonię.

 

Zajmuję się fizjoterapią w szczególności tzw. fizjoterapią kobiet . Pracuję w oparciu o metodę BeBo®, której jestem certyfikowaną terapeutką. Cały czas doszkalam się. Występuję na wykładach organizowanych przez różne instytucje dla kobiet dotyczących profilaktyki zdrowia oraz na konferencjach naukowych. Intensywnie działam w ramach profilaktyki uroginekologicznej. Praktykuję. Możemy umówić się na spotkanie...Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się ze mną!

kotusiewiczmarta@gmail.com
facebook

Informujemy, że administratorem Państwa danych jest firma Marta Kotusiewicz Fizjoterapia Dietetyka Trening  z siedzibą w Łodzi 92-548, ul. Tansmana 3/01. Podane przez Państwa dane są dobrowolne jednakże niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Informujemy również, że w dowolnym momencie mogą Państwo wycofać zgodę oraz prosić o usunięcie swoich danych osobowych. W tym celu prosimy kierować takie zgłoszenie na adres kotusiewiczmarta@gmail.com.