Misja MK Fizjoterapia Dietetyka Trening czyli * Ciało Bez Stresu….

Założyłam firmę Marta Kotusiewicz Fizjoterapia Dietetyka Trening dobiegając czterdziestki. Za mną lata doświadczeń w pracy instruktora, trenera, fizjoterapeuty. To był niezwykle intensywny i cudowny okres w moim życiu. Miałam przyjemność poznać wielu wspaniałych ludzi, nie tylko moich klientów, z którymi każdego dnia dzielnie podejmowaliśmy różne wyzwania treningowe, ale również moich  kolegów i koleżanki instruktorów – prawdziwych pasjonatów oraz tych mniej zafascynowanych ruchem…        

Moją misją jest propagowanie treningu prozdrowotnego „bez stresu”. Treningu opartego na kształtowaniu postawy ciała, niwelowaniu zespołów bólowych kręgosłupa, zespołów przeciążeniowych, wzmacnianiu osłabionych mięśni i relaksowaniu tych nadmiernie napiętych.

Zdrowy kręgosłup, Pilates, MDM trening, BeBo® trening,Trening oddechowy i wiele innych to moje treningi „bez stresu”.

Idealnie nadają się do terapii jaki i prewencji. Stawiam na profilaktykę, ponieważ korzyści z niej wynikające przekładają się bezpośrednio na jakość naszego życia, na każdym jego etapie. 

  • Każde z proponowanych przeze mnie ćwiczeń wypróbowałam na sobie - i nie zawsze było łatwo.
  • W każdym ćwiczeniu najważniejsza jest świadoma praca z ciałem, zaangażowanie i motywacja.
  • Każde z proponowanych przeze mnie ćwiczeń ma swoją wersję podstawową i jest w stanie rozwijać się do postaci bardziej złożonej.
  • Każde ćwiczenie za cel stawia sobie koordynację ruchu z oddechem.

Zapraszam na wspólne treningi do mojego gabinetu. Łódź Widzew, ul. Tansmana 3/01

Obowiązuje rejestracja telefoniczna: 535563050

 

 

Informujemy, że administratorem Państwa danych jest firma Marta Kotusiewicz Fizjoterapia Dietetyka Trening  z siedzibą w Łodzi 92-548, ul. Tansmana 3/01. Podane przez Państwa dane są dobrowolne jednakże niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Informujemy również, że w dowolnym momencie mogą Państwo wycofać zgodę oraz prosić o usunięcie swoich danych osobowych. W tym celu prosimy kierować takie zgłoszenie na adres kotusiewiczmarta@gmail.com.